zalecane Opcje binarne brokerów

Poniżej znajduje się lista zalecane Opcje binarne brokerów, które pozwalają depozytów paysafecard:

  • 24Option
  • MarketsWorld

Paysafecard to prepaid system internetowych opcjeonline.com pokazuje wszystko płatności elektronicznych. Przy użyciu paysafecard, nie istnieje wymóg udostępniania poufnych informacji, takich jak konta bankowego lub karty kredytowej. W rzeczywistości system paysafecard jest prawie podobna do używania gotówki zapłacić zakupów w sklepach fizycznych.

Paysafecard współpracuje z wykorzystaniem numerów pin 16-cyfr, które zostaną wydrukowane na karcie i wpisanej w punkcie odbioru. Numery PIN może być użyty kilka razy i klienci mogą również nabywać więcej Spójrz na najnowszym numerze niż jeden numer styków.Początkowo paysafecard był dostępny tylko jako karta fizycznym, ale później został również udostępniony w formie eVouchers które można zakupić online od 2004 roku denominacje, które paysafecard można nabyć w to € 10 do € 100. W celu uzyskania większych nominałów, klienci mogą łączyć się 10 numerów PIN dla maksymalnej sumy € 1000.

Firma, która własnych i zarządzany system płatności jest paysafecard.com Wertkarten AG z fizycznego biura znajduje się w Wiedniu. Twój komentarz jest tutaj Utrzymuje on również filie w krajach takich jak Argentyna, Niemcy, Gibraltar, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Szwajcarii, Holandii i USA. System paysafecard jest obecnie akceptowane w innych 37 krajach w Europie, Australii i obu Ameryk oraz ponad 4000 zakładów internetowych.

Niezawodność

Jak wspomniano wcześniej, paysafecard działa pod parasolem kilku zależnych w wielu krajach. W 2006 roku firma zdobyła dofinansowanie w ramach programu (UE) eTen wspólnotowego Unii Europejskiej, aby Raport czytać pomóc w rozwoju swoich elektronicznych usług płatniczych w całej UE. Do 2008 roku jego spółka zależna, Prepaid Services Company Ltd., zostało wydane pozwolenie na e-pieniądza przez U.K w Financial Services Authority (FSA). Ta licencja zezwala paysafecard do czynienia z pieniądza elektronicznego w całej UE. W uznaniu jakości swoich usług, paysafecard był oceniany jako ” najlepszy Prepaid spółka spoza USA” i „Lider Prepaid Organizacji” w 2008 roku przez Prepaid Awards. Wartość paysafecard usług nie jest doceniana tylko przez klientów, ale także przez jej konkurentów. http://www.opcjeonline.com/plus500/ W rzeczywistości, jeden z jego głównych konkurentów w Europie, Skrill, nabyte holdingu paysafecard.com Wertkarten AG na początku 2013 roku.

Dostrzegając rosnącą popularność paysafecard jako sposobu dokonywania płatności, niektóre przodu myślenia brokerów binarne podjęły kroki pieniądza elektronicznego akceptując paysafecard, które ich klienci mogą korzystać, aby ich depozytów w.

Comments are closed.