Sezonowość Obrót

Sezonowość dotyczy powtarzających się wzorców w klasach aktywów, często ze względu na czas oddziaływania roku. Na przykład, może latem push up cena ropy oliwy, jak coraz więcej ludzi prowadzić samochód i pojechać na wakacje lub ceny oleju opałowego może być popychany w zimie, jak coraz więcej osób www.opcjeonline.com wymaga ciepła w ich domach.

Sezonowość nie zawsze mamy do czynienia z porami roku, choć w zasadzie możemy tylko myśleć o nim jako o porze roku, kiedy ceny wydaje się spadek lub wzrost z pewną regularnością. Możemy nawet zobaczyć pewne tutaj tendencje w ciągu dnia handlowego. Więcej informacji na temat, który patrz porze dnia Tendencies dla amerykańskiej giełdzie .

Indywidualne akcje mogą również doświadczyć tego zjawiska. W pewnych momentach roku, niektóre akcje były historycznie wielkim http://www.opcjeonline.com/iq-option/ kupić i sprzedać kandydatów. Dlaczego to może być tylko występuje losowo, lub w oparciu o niektóre bazowy podstawowym stada.

Istnieje wiele programów na tam- TradeMiner jest jednym z nich, który wygląda na tych wzorców w zasobach.

Na przykład, z jakiegokolwiek powodu, Starbucks (SBUX) wydaje się dobrze między sierpniem a październikiem 6 31. W ciągu ostatnich 12 lat zapasy gotowych jest wyższa w tym okresie 92% czasu, ze średnim zyskiem w wysokości prawie 11% Rysunku 1 pokazuje tego okresu w ciągu ostatnich kilku lat. Kliknij tutaj, za artykuł Jedną z rzeczy, oczywiście uwaga jest ogólna tendencja wzrostowa w magazynie w ciągu ostatnich kilku lat. Jeśli ta tendencja się odwraca, to będzie prawdopodobnie mieć negatywny wpływ na długich transakcji wykonanych w tym okresie.

 

Korona Zamek międzynarodowe (CCI), wydaje się również pomiędzy 13 sierpnia i 23 sierpnia o średnim przyroście prawie 14%. 90% czasu, Czytaj opinie zwycięzcy testu w ciągu ostatnich 11 lat cena ukończył wyższe w tym okresie.

Denbury Resources (DNR), z drugiej strony na ogół spada o 10%, 90 +% czasu pomiędzy 2 sierpnia i 28 sierpnia ta opiera się na danych z ostatnich 12 lat.

Tam setki wzorów jak to w różnych zasobów iw różnych przedziałach czasowych.

Słowo końcowe

Nie ma gwarancji, wzory te będą kontynuowane. Podczas gdy oni mają wysoki procent wygranej, TraderMiner dzieje się w czasie i szuka powtarzających się wzorów i jest zobowiązany do znalezienia całą masę.

Kontynuuj, aby zrobić własną należytej staranności na własnych transakcji i analiza zasobów proponujesz do handlu.Zasadniczą zmianą trendu może zmieniać wyniki tych wzorców drastycznie. Ponadto, tylko dlatego, że odsetek wygrywa na wzór jest wysoka, nie oznacza cenę poszedł prosto w tym kierunku. Znaczna utrata może być wybitne, zanim cena ostatecznie przeniósł się w oczekiwanym kierunku.

Ponadto, nie każdy rok był udany rok dla tych wzorów. W danym roku te wzorce, może doprowadzić do handlu utraty. Jak to zawsze mówi „Wcześniejsze wyniki nie świadczą o przyszłych wyników.”

Comments are closed.