handlu napełniania platformę

Ostatnio rynkach światowych ogłosił, że będą się poprawiać swój system wypłat, tak że 70% byłoby nowa minimalnawypłata, a 100% będzie nowa maksymalna . Wraz z niedawnym dodaniu opcji 60-sekundowych, opcjeonline pomysł oczywiście jest do uzyskania i utrzymania nowego klienta, które mogą być przyciągane przez te funkcje. Jest to e-mail, który został wysłany:

 

Byłem z rynków światowych z powrotem, gdy mieli najwyższe wypłaty branży offshore Broker jest na płaskiej 95% wśród wszystkich aktywów z powrotem w 2012. Po przyciąganiu opteck początkowej bazy klientów, że opteck platforma opcje binarne odważył się obniżyć ich opteck wypłatę do 85% zakresu -93%, co była nadal w dużej mierze z najlepszych w branży morskiej plików binarnych.

Po pewnym czasie przestałem używać rynkach światowych na podstawie tego, że handel wypełnia wyraźną tendencję pozostają niekiedy i spowodował wiele transakcji tracąc które zdobyli gdybym był w stanie uzyskać pożądany mojego punktu wejścia. Inne zgłoszone takie same, a ja po prostu IQ Option nie mógł być zadowolony platforma IQ Option opinie z obrotu przy pomocy pośrednika, IQ Option który nie jest pozwalający na uczciwą punkty wejścia handlowej. Zawsze lubię podkreślić, że punktem wyjścia w opcji binarnych jest niezbędna, ponieważ transakcje są tak krótki czas trwania, a więc wygrywa, a straty są określane przez bardzo małe marże, często mniej niż jeden pip. Ja po prostu nie mógł z tym żyć, więc Topoption  poszedłem gdzie indziej. Mimo to, opinie Topoption opcje binarne jeśli chodzi o oferowanie wolna Topoption no-strings-attached konto demo i szybkich wypłat, to było na najwyższym poziomie. Ale w końcu zdecydowałem się przejść.

W pewnym momencie, udali się do zmiennego systemu wypłat, w którym znajduje się mieszkanie XX% nie jest już oferowane. Zamiast wypłata zmieniać stale oparte na algorytmie typu opcje binarne wzorze wbudowanym oszustwo opcje binarne brokerzy opinie 2016 w platformę. Wypłaty może opcje binarne często być tak niskie, jak 60-pewien procent na podstawie moich obserwacji, co jest dla mnie po prostu nie warto. (Nie jestem pewien, czy to odważył się w 50-procentowym przedziale niektórych, ale wypłaty były tak źle na innych platformach dla określonych aktywów o określonych porach dnia.)

Czy nowy system sprawiają, że warto biorąc pod uwagę wypłaty może być nieco bardziej korzystne średnio?

To naprawdę zależy od własnych preferencji tutaj. Nigdy nie mogłem użyć zmienną strukturę wypłat Plus500 zważywszy, że czuję się o opinie 2016 Plus500 wiele bardziej swobodnie, gdy wiem, co dokładnie Plus500 będę otrzymywać powinienem wygrać handlu. Patrzę na aktywa, które uzyskują 85%, czyli o najlepszym tam na czas wypłat maklerów morskich. Przynajmniej jeśli chodzi o wypłaty, które niezawodnie trzyma nad europejskim i Nowym Jorku sprzedaje sesji. Jeśli otrzymujesz 70 kilka procent lub niski 80-tych większość czasu, po prostu czuję, że odcina się marży za daleko.

Zwłaszcza dla początkujących, uzyskanie zdrowego 85% wypłaty jest wskazane, ponieważ oferuje rentowności wygrać procent 54.05% – czyli trzeba wygrać około 54% swoich transakcji tylko do progu rentowności. Jeśli otrzymujesz 70 procent pewne, że wymaga wygrania 60% swoich transakcji, co jest trudne do zrobienia konsekwentnie nawet dla dobrych handlowców. Poziom umiejętności wymagających jeszcze iść przez kilka punktów procentowych w dużej serii transakcji jest dość duże. Dla tych, którzy rozumieją baseball, to jak różnica między .290 .310 hitter i hitter. Były powinien być w stanie wykroić przyzwoitą karierę dla siebie i zrobić przyzwoitą pensję. Jednak konsekwentna 0,310 atakujący będzie miał mocne argumenty dla sław karierze. A co to za różnica? 0,290 ciasto staje się hitem w 29% swoich at-nietoperzy, natomiast 0,310 ciasto uzyska trafienie w 31% swoich at-nietoperzy. Nie wydaje się dużo na powierzchni, ale jest to istotne.Uzyskanie 70% wypłaty wymaga niemal wzrost o 5% w ogólnej procentach wygranej ponad 85% wypłat, który jest ogromny. Nie wspominając o bardzo obniżonej marży.

To prawda, niektóre transakcje będą się okazać, że jesteś rzeczywiście czyni w high-80, a nawet 90-tych w zakresie wypłat procentach. Ale częściej niż nie, jesteś prawdopodobnie będzie nadal dostania się do większości swoich transakcji w tych niższych wypłat. Ponownie, dla mnie osobiście, wolę stałych wypłat, z uwagi na dodany komfort wiedząc dokładnie, co otrzymujesz. Lubię rzeczy, być przewidywalne i spójne, jeśli chodzi o handel, a większość ludzi czuje w ten sposób. W handlu jest wystarczająco dużo niepewności tak jest – jak będziesz wykonywać, jaka ilość pieniędzy wygrasz czy przegrasz, transakcje odpowiednio skonfigurować, jak wiele dobrych set-up będzie istniała naprawdę, itp Dodawanie niepewność w odniesieniu do wypłaty po prostu nie jest coś będę chętni do czynienia z na domiar wszystkiego.

Rynkach światowych nie oferuje wiele cech jakościowych – w tym darmowe konto demo , które mogą być przydatne do testowania strategii i zaczyna czuć do obrotu, a bardzo szybkie wypłaty (wiele były przetwarzane tego samego dnia i otrzymała następnego). Prędkości karencji wydają się różnić od osoby, ale większość będzie świadczyć o punktualności rynkach światowych w tym zakresie.

Ale dla mnie, ja zawsze wiem, co mam otrzymaniu ze schematem ustalonym wypłat i nie będą podlegać kaprysom o niewiarygodnych handlu napełniania platformę i nie wiedząc, jakiego rodzaju wypłaty będę otrzymywać od każdej transakcji.Tak więc, może to być uaktualnienie pewno w pewnym zakresie wypłaty dużej mierze nie będzie lepszy od średniej w branży w najlepszym, ale może być wystarczający, aby umożliwić pewne dać im szansę i powrócić do swojej platformy.

This entry was posted in Prędkości karencji. Bookmark the permalink.

Comments are closed.